Cyfrowa Pracownia Językowa Multicolab®
dla Twojej Szkoły

Jesteś nauczycielem? Pomożemy Ci uczyć

 

zadzwon_do_mnie_tlo
Zadzwoń
602 227 506

zdjecie_dzieci_960x260

 W jaki sposób możesz skutecznie nauczać
języka obcego?

Pierwszą pracownię językową uruchomiłam w jednej z wrocławskich szkół w roku 1996. To był sukces. A było to 20 lat temu. Od tej pory nasz pracowity team zainstalował 1.200 pracowni w całej Polsce. Nasze systemy działają również w innych krajach europejskich: na Litwie, Ukrainie, w Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Cyfrowa Pracownia Językowa Multicolab® to już szósta generacja naszych rozwiązań stworzonych z myślą o nauczycielach i ich uczniach. Naszym celem jest dostarczenie prostego narzędzia, które ułatwi nauczanie i zmaksymalizuje proces dydaktyczny. 

zadzwon_do_mnie_tlo
Zadzwoń
602 227 506

Dlaczego Multicolab® jest narzędziem dla Ciebie?

 • bo łatwo uruchomisz każdą funkcję,system multicolab
  dzięki interfejsowi graficznemu zobaczysz całą klasę jak na dłoni
 • nie musisz podłączać żadnych dodatkowych urządzeń,
 • szybko wyślesz do uczniów pliki dźwiękowe
  z zawartością materiału,
 • przeprowadzisz indywidualną konwersację,
 • pozwolisz uczniom pracować w grupach,
 • zawsze możesz skontrolować ich postępy
  i zmotywować ich do dalszej pracy

Masz zbyt mało czasu na lekcji?

 

Lekcja w szkole to zaledwie 45 minut. Zazwyczaj ok. 5-10 minut umknie na sprawdzanie obecności i inne sprawy organizacyjne. Pozostaje 40 minut, a czasem jeszcze mniej na zajęcia dydaktyczne w Twojej klasie.

zadzwon_do_mnie_tlo
Zadzwoń
602 227 506

Mamy dla Ciebie system,
który będzie wspomagał Twoją pracę

mutlicolab-grupy

Cyfrowa Pracownia Językowa Multicolab® obsługiwana jest przez program Multicolab® Software, zainstalowany na Twoim szkolnym komputerze. Aplikację możesz obsługiwać na dotykowym monitorze lub za pomocą tablicy interaktywnej. Nie musisz być informatykiem, aby korzystać z pracowni językowej Multicolab®W ciągu 10 minut poznasz najważniejsze funkcje i rozpoczniesz zajęcia.

Zawsze można uczyć bez zastosowania technologii.
To Twój wybór

Jednak ucząc z pomocą systemu Multicolab® zdążysz przerobić materiał programowy, szybko zrobisz krótki sprawdzian, ośmielisz nieśmiałych uczniów i  rozbudzisz w nich chęć do nauki języka obcego. To ważne, aby Twoi uczniowie nie bali się uczyć. Przejdź na nowoczesne nauczanie.

zadzwon_do_mnie_tlo
Zadzwoń
602 227 506

Najważniejsze cechy systemu Multicolab®

 

Nasi informatycy, kierując się opiniami nauczycieli języków obcych przygotowali program Multicolab® Software, który pomoże Ci zwiększyć skuteczność. Wykorzystaj trójkąt efektywności zapamiętywania opracowany przez Edgara Dale”a. Dzięki obrazom i plikom dźwiękowym wysyłanym do uczniów możesz zwiększyć ich zaangażowanie aż o 50%. Zaproponuj całej klasie konwersację, a efektywność wzrośnie nawet do 70%. Wystarczy ciekawy temat ,a potem włóż słuchawki German Maestro, które dostarczamy do każdej pracowni od 23 lat. To nasz wielki atut. Dajemy Ci super wytrzymałe słuchawki i 6 lat gwarancji. W razie potrzeby wymienimy je w standardzie sztuka za sztukę, tak abyś mógł spokojnie korzystać z pracowni kiedy tylko chcesz. 

Jeśli zależy Ci na skutecznym nauczaniu języków obcych uruchom pracownię Multicolab® w Twojej Szkole.

 

Masz Pytania?

Zadzwoń do mnie. Nazywam się Beata Szczygielska i od 23 lat nieustannie szukam i testuję najlepsze sposoby na skuteczną naukę języków obcych w placówkach publicznych i szkołach językowych.

zadzwon_do_mnie_tloZadzwoń
602 227 506

Przestań martwić się o to jak pogodzić szybkie tempo pracy z ogromem materiału

 

zadzwon_do_mnie_tlo
Zadzwoń
602 227 506

To jeszcze nie wszystko, dodatkowo otrzymasz

 

od nas bezpłatnie program do nauki języka angielskiego lub niemieckiego (jeden poziom). Odpowiedni do Twoich wymagań program wybierzemy wspólnie i dopasujemy poziom nauczania do Twojej klasy, bez względu na to gdzie uczysz. Mamy dla Ciebie również pakiet 3 bezpłatnych konsultacji online, podczas których odpowiemy na Twoje pytania techniczne. Zawsze możesz do nas zadzwonić i otrzymać dodatkowe informacje dotyczące systemu Multicolab.

Szkoła Podstawowa
Gimnazjum
Szkoła ponad-gimnazjalna
smileys1 smart-time-1-cwiczenia-plus-grammar-book upstream

Najstarsza dostarczona przez nas pracownia
działa do dziś

 

Większość naszych Klientów posiada co najmniej dwie pracownie dostarczone przez nas. Są i takie placówki, które podejmowały decyzje o instalacji kolejnych pracowni przez kilka lat z rzędu, jak również takie które wymieniły pracownie analogowe sprzed 10-20 lat na nowoczesne cyfrowe rozwiązania. Jesteśmy z naszymi Klientami ponad dwie dekady. Wszelkie dodatkowe informacje o systemach językowych oferowanych przez naszą firmę znajdują się na www.sm.edu.pl

zadzwon_do_mnie_tlo
Zadzwoń
602 227 506

Referencje naszych Klientów
są najcenniejszym dla nas zasobem

Dyrektor Gimnazjum 

„(…)W ciągu wielu lat użytkowania, sprzęt sprawował się bez zarzutów. Nie było sygnałów o awaryjności, ani uszkodzeniach mechanicznych. Na szczególną uwagę zasługuje odporność słuchawek uczniowskich (…).W świetle powyższych stwierdzeń można z całą odpowiedzialnością zarekomendować firmę Systemy Multimedialne jako rzetelną, dostarczającą sprzęt wysokiej jakości, posiadającą ciągły serwis do dostarczonego systemu (…).” 

 

Nauczyciel języka angielskiego

„(…)Pracownia multimedialna językowa została wykonana w wyznaczonym terminie, bardzo starannie zaprojektowana z uwzględnieniem naszych potrzeb i dostosowana do naszych warunków szkolnych. Obecnie służy młodzieży. Daje możliwość nauki języków obcych na wysokim poziomie.” 

 

Wicedyrektor szkoły podstawowej

„Od wielu lat nasza szkoła stara się być na bieżąco z nowymi rozwiązaniami metodycznymi oraz technologicznymi. Cenimy sobie pracownię językową Multicolab® ponieważ wiemy, że zainwestowaliśmy w skuteczne narzędzie edukacyjne.” 

Każda pracownia Multicolab objęta jest specjalnym
6-letnim programem gwarancyjnym

który obejmuje bezpłatną wymianę słuchawek i Multiboxa, coroczne przeglądy gwarancyjne, pakiet informacyjny, dodatkowe szkolenie dla nauczycieli języków obcych oraz bezpłatny serwis on-line i wsparcie metodyczne.

zadzwon_do_mnie_tlo
Zadzwoń
602 227 506

 

FAQ – odpowiedzi na najczęściej zadawane
pytania klientów

 

W jaki sposób Multicolab usprawnia pracę na lekcji?

Cyfrowa Pracownia Językowa Multicolab daje Ci możliwość pracy z każdym uczniem, pozwala Ci na tworzenie par i dowolnych grup, możesz również wysyłać pliki dźwiękowe z zawartością materiału a ich indywidualne wysłuchanie przez każdego ucznia powoduje zwiększenie efektywności zapamiętywania aż o 50% . Pracując z wykorzystaniem systemu Multicolab szybko zrobisz krótki sprawdzian i sprawdzić postępy całej klasy. Diagnozując poziom ich wiedzy łatwo pomożesz im nadrobić zaległości. Twoi uczniowie opanują materiał programowy i z powodzeniem rozpoczną swoją przygodę z językiem obcym.

 

Czy Multicolab jest dobry dla mojej szkoły?

Multicolab spełni swoje zadanie zawsze tam, gdzie nauczyciel dąży do zwiększenia efektywności nauczania i nieustannie dba o wysoki poziom wiedzy swoich uczniów.

 

Dlaczego Nauczyciele wybierają Multicolab?

Ponieważ buduje zaangażowanie całej klasy. Każdy uczeń może prowadzić indywidualną rozmowę z nauczycielem, dzięki czemu znika bariera językowa.

 Kontakt z nami


logo_900_bez_r

Systemy Multimedialne

51-502 Wrocław, ul. Swojczycka 82

Tel./fax: 71 787 97 97,

Tel./fax: 71 787 97 96

Tel. kom.: 602 227 506

www.sm.edu.pl

e-mail: sm@sm.edu.pl 

>
Facebook