×

KONFIGURACJA

Konfiguracja systemu Multicolab

Sprawdź co wchodzi w skład systemu

Multicolab Software

Multicolab® Software to intuicyjne oprogramowanie sterujące funkcjami pracowni.

Program Multicolab® Software podzielony jest na 3 części:

  • Lista uczniów - aplikacja umożliwia wprowadzenie nieograniczonej ilości uczniów do dowolnej ilości klas oraz przyporządkowanie uczniom numerów.
  • Okno graficzne - zastosowanie interfejsu graficznego daje możliwość rzeczywistego odwzorowania ustawienia mebli w klasie wraz z rozmieszczeniem stanowisk uczniowskich, co pozwala nauczycielowi prowadzącemu zajęcia na szybką lokalizację wybranego ucznia.
  • Panel funkcyjny – zawiera ikony poszczególnych funkcji programu; regulator głośności oraz magneton cyfrowy GoSound.
//multicolab.pl/wp-content/uploads/2018/11/multicolab_image_06-1.jpg

Multibox A.700

Multibox A. 700 to rozdzielacz sygnału dźwiękowego o rozmiarach 43 x 21 x 7 cm, umożliwiający podłączenie 24 stanowisk uczniowskich, stanowiska lektora, 2 gniazd liniowych wyjściowych, 3 gniazd wejściowych do podłączenia źródeł zewnętrznych takich jak: PC, MP3, MP4, CD, DVD, telefon, tablet. Dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi multibox posiada możliwość podłączenia dowolnych głośników komputerowych, co pozwala na uzyskanie nagłośnienia zewnętrznego sali dydaktycznej.

//multicolab.pl/wp-content/uploads/2018/11/multicolab_image_07-1.jpg

Klucz licencyjny A.700

Cyfrowa Pracownia Językowa Multicolab posiada klucz licencyjny, który stanowi zabezpieczenie przed użyciem systemu przez osoby nieupoważnione.

//multicolab.pl/wp-content/uploads/2018/11/multicolab_image_08-1.jpg

Słuchawki z mikrofonami German Maestro seria K 8.000

Lekka a przy tym praktyczna, niezniszczalna obudowa i żuraw mikrofonowy wykonane są z elastycznego materiału jakim jest PE, który nie pęka, ani nie zniszczy się wskutek upuszczenia, czy nadepnięcia na niego. Materiał PE w pełni nadaje się do wtórnego stosowania. Obudowę nakładki na uszy można łatwo czyścić za pomocą zwykłych detergentów domowych. Specjalną uwagę poświęcono izolacji akustycznej i elektrycznej między mikrofonem, a słuchawkami w celu zminimalizowania powszechnego problemu nakładania się rozmów.

Zastosowanie delikatnych w stosunku do skóry nakładek usznych zapewnia doskonały komfort przez długi czas. Ruchome, o regulowanej wysokości „kubki” słuchawkowe zapewniają doskonałe dopasowanie dla prawie wszystkich rozmiarów głów, ponadto dodatkowo zwiększając komfort izolacji od zewnętrznego hałasu.

Dynamiczny kardioidowy mikrofon dzięki wbudowanemu filtrowi, posiada bardzo dobrą zdolność eliminacji różnego rodzaju szumów. Elastyczny a mimo to nie pękający żuraw mikrofonowy został wykonany z jednej matrycy z obudową lewej słuchawki i może być wyginany do każdej dowolnej pozycji. Ta monolityczna konstrukcja zapewnia solidniejsze podparcie, jednocześnie zwiększając wytrzymałość w miejscu przyłączenia żurawia. Podłączenie do K 800 jest proste, eleganckie i wandalo-odporne. Przewód łączący słuchawki umieszczono wewnątrz opaski na głowę i jest on całkowicie schowany.

//multicolab.pl/wp-content/uploads/2018/11/multicolab_image_09-1.jpg

Biurko uczniowskie 2 – osobowe do pracowni językowej

Cyfrowa Pracownia Językowa Multicolab® wyposażona jest w komplet specjalistycznych mebli wykonanych w technologii tradycyjnej z zastosowaniem kołków i kleju. Meble dostarczane są w całości co gwarantuje wieloletnią trwałość.

Wszystkie biurka podczas montażu skręcona są śrubami meblowymi w całość tworząc wcześniej ustalone w projekcie ustawienie. Szczególnie ważnym elementem biurek uczniowskich jest kanał kablowy, w którym montowana jest wiązka.

Kanał zamykany jest dodatkową blendą przykręconą śrubami. Użytkownik nie ma dostępu do kabli co jest warunkiem długotrwałego i bezpiecznego funkcjonowania pracowni.

Biurko uczniowskie 2-osobowe (stoły uczniowskie 2 –osobowe do nauki języków obcych) wykonane są w całości z płyty meblowej o grubości 18 mm (oprócz blatu). Blaty biurek wykonane są z płyty o grubości 25 mm. Stoły wykonane są w technologii tradycyjnej z użyciem ponad 40 kołków, co powoduje, że konstrukcja biurka jest bardzo trwała.

Dzięki temu połączone ze sobą stoły stanowią stabilną całość i mogą być wielokrotnie przenoszone do innych pomieszczeń. Biurka posiadają półkę techniczną zabezpieczoną blendą skręcaną 4 śrubami, co zabezpiecza okablowanie przed dostępem osób nieupoważnionych. Przód biurka posiada blendę o szerokości 40 cm z płyty meblowej, na której montowane są haczyki na słuchawki, numerki oraz przelotki na kabel słuchawkowy.

Obrzeża wykonane są z PCV o grubości 22/2 mm co chroni krawędź przed uszkodzeniem.Dzięki zastosowaniu opisanych stołów do wyposażenia pracowni językowej możliwa jest ochrona okablowania łączącego poszczególne stanowiska, a także słuchawek, które oddzielone są od użytkowników płytą przednią. Pracownia językowa może sprawnie funkcjonować przez wiele lat.

Każde biurko jest skręcone z następnym 2 śrubami meblowymi co tworzy sztywną całość.

Wymiary: 130 x 55 x 76 cm

Biurko lektora

Biurko lektora wykonane jest w technologii jak powyżej. Biurko posiada zamykaną szafkę na urządzenia. Blat biurka wykonany jest z płyty 28 mm.

Wymiary: 120 x 60 x 79cm

Gwarancja i serwis

System Multicolab – Cyfrowa Pracownia Językowa objęty jest specjalnym 6-letnim programem gwarancyjnym, który zapewnia użytkownikom pakiet informacyjno-szkoleniowy, bezpłatny serwis on-line oraz wsparcie metodyczne.