×

Słuchawki do pracowni językowej

Oryginalne niemieckie słuchawki German Maestro

Słuchawki do pracowni językowej

Nasza firma od 25 lat rekomenduje do pracowni językowych wyłącznie oryginalne niemieckie słuchawki GERMAN MAESTRO. Wyposażyliśmy blisko 1.500 pracowni na terenie całej Polski.

W każdej pracowni nasi klienci użytkują wyłącznie słuchawki German Maestro ponieważ są trwałe i niezawodne.

//multicolab.pl/wp-content/uploads/2018/11/multicolab_image_09-1.jpg

OPIS TECHNICZNY 

Lekka a przy tym praktyczna, niezniszczalna obudowa i żuraw mikrofonowy wykonane są z elastycznego materiału jakim jest PE, który nie pęka, ani nie zniszczy się wskutek upuszczenia, czy nadepnięcia na niego. Materiał PE w pełni nadaje się do wtórnego stosowania. Obudowę nakładki na uszy można łatwo czyścić za pomocą zwykłych detergentów domowych. Specjalną uwagę poświęcono izolacji akustycznej i elektrycznej między mikrofonem, a słuchawkami w celu zminimalizowania powszechnego problemu nakładania się rozmów.

Zastosowanie delikatnych w stosunku do skóry nakładek usznych zapewnia doskonały komfort przez długi czas. Ruchome, o regulowanej wysokości „kubki” słuchawkowe zapewniają doskonałe dopasowanie dla prawie wszystkich rozmiarów głów, ponadto dodatkowo zwiększając komfort izolacji od zewnętrznego hałasu.

Dynamiczny kardioidowy mikrofon dzięki wbudowanemu filtrowi, posiada bardzo dobrą zdolność eliminacji różnego rodzaju szumów. Elastyczny a mimo to nie pękający żuraw mikrofonowy został wykonany z jednej matrycy z obudową lewej słuchawki i może być wyginany do każdej dowolnej pozycji. Ta monolityczna konstrukcja zapewnia solidniejsze podparcie, jednocześnie zwiększając wytrzymałość w miejscu przyłączenia żurawia. Podłączenie do K 800 jest proste, eleganckie i wandalo-odporne. Przewód łączący słuchawki umieszczono wewnątrz opaski na głowę i jest on całkowicie schowany.

Dane techniczne głośników
Charakterystyka częstotliwościowa 40 -14.400 Hz
Znamionowa Impedancja / Opór zespolony / Opór Pozorny 400*/układ
Poziom ciśnienia akustycznego 94 dB
Warunki znamionowe przy mocy ciągłej 100 mV (DIN 455582)
Odłączanie zewnętrznych zakłóceń / szumów ok. 16 dB
Średni nacisk na uszy ok. 6 N
Ciężar (bez przewodu przyłączeniowego) 270 g
Długość przewodu 1,5 m
Końcówki przewodów DIN 6
Dane techniczne mikrofonu
Charakterystyka częstotliwościowa 40 -15.000 Hz
Typ - przetwornik przetwornik dynamiczny
Wzór biegunowy kardioida
Znamionowa Impedancja / Opór Zespolony / Opór pozorny 200, zrównoważony
Stosunki skuteczności mikrofonu (do przodu i do tyłu) 15 dB
Czułość / skuteczność parafoniczna 3 mV